קורס פסיכומטרי באנגלית

מבנה הבחינה הפסיכומטרית באנגלית:

מבחן פסיכומטרי באנגלית הוא מבחן המורכב משמונה חלקים (20 דקות כל חלק). בכל חלק 20-22 שאלות בפורמט אמריקאי. זמן הבחינה הכולל: שעתיים וארבעים דקות. 6/8 מן החלקים נכנסים לשקלול הציון, והם כוללים את החלקים הבאים:

– שני חלקים של חשיבה כמותית

– שני חלקים של חשיבה מילולית

– שני חלקים באנגלית

יש לציין כי המבחן הפסיכומטרי המשולב באנגלית מוצג הן בעברית והן באנגלית (SIDE-BY-SIDE), גם לחלקים המילוליים. החלק המילולי והחלק הכמותי מרכיבים כ-40% מהציון הסופי כל אחד (80% יחד) והפרק באנגלית כ-20%. הציון הסופי הוא בסקאלה של 200-800 נקודות.

פסיכומטרי באנגלית בידע פלוס:

הצטרף/י ללמעלה מ-300 תלמידים מרוצים כל שנה שלמדו בידע פלוס לקראת מבחן פסיכומטרי באנגלית. הקורסים שלנו מתקיימים פעמיים בשבוע (ערב) ובימי שישי בבוקר. הקורסים מתקיימים פעמיים בשנה במרכזי ידע פלוס ברמת גן ובחיפה. קורס פסיכומטרי משולב אנגלית, שאורכו למעלה מ-100 שעות מלאות, מספק לתלמידים הכנה מקיפה לבחינה: אוצר מילים, פיתוח מיומנויות לוגיות ואנליטיות, שיפור מיומנויות קריאה ופיתוח ולמידה של כל הנושאים הכמותיים. במהלך הקורס התלמידים משפרים מיומנויות ניהול זמן, ניחוש וקריאה מהירה. אנו מלמדים את כל הקורס באנגלית וכל צוות ידע פלוס דובר אנגלית ועברית כשפת אם.

עם למעלה מ-12 שנות ניסיון בהוראה, ידע פלוס מתמחה בהוראה של סטודנטים ישראלים ובינלאומיים. אנו מספקים לתלמידים ספרים וחומרי תרגול מגוונים וידידותיים.

ניתן להשתמש בפיקדון הצבאי כדי לשלם על הקורס.

למי מיועד קורס פסיכומטרי משולב אנגלית?

מבחן פסיכומטרי משולב אנגלית בא להקל על נבחנים אשר עברית אינה שפת אם עבורם, או לאלה שרמת האנגלית שלהם גבוהה מרמת השפה העברית. המבחן כתוב בשתי השפות, כשכל זוג עמודים מכיל נוסח בעברית ונוסח באנגלית (בתרגום מדויק), כך שהנבחן יכול לבחור באיזו שפה לקרוא ולפתור את המבחן.

הגרסה המשולבת של הבחינה הפסיכומטרית באנגלית / עברית מוצעת פעמיים בשנה: פברואר ויולי. בחינה פסיכומטרית משולבת באנגלית תקפה לשבע שנים, והינה אופטימלית עבור מועמדים זרים שהעברית שלהם חלשה, או לדוברי אנגלית שפת אם שחיים בישראל ומעדיפים לעשות את המבחן באנגלית במקום בעברית.

על קצה המזלג: קבלה לאוניברסיטאות בישראל:

הבחינה הפסיכומטרית היא הדרישה המרכזית לשם הגשת מועמדות במוסדות השכלה גבוהה בישראל. וועדות הקבלה משתמשות בציון הפסיכומטרי כקריטריון המרכזי, אשר נבחן יחד עם ציוני התיכון, כדי להעריך את ההבטחה האקדמית של המועמד.

"מה אם לא אקבל את הציון הנדרש לקבלה?"

הבחינה הפסיכומטרית היא מאתגרת עבור מועמדים ישראלים וזרים כאחד, ולכן הכנה לבחינה לוקחת מספר חודשים. אל דאגה – כל התלמידים בידע פלוס רשאים לחזור על הקורס למשך שנה שלמה ללא עלות. שלא כמו בתי ספר אחרים, אנו לא מאמינים בהבטחה עיוורת ש"תקבל/י את כספך חזרה אם לא תצליח/י" היות וזה תלוי במידה רבה במחוייבות שלך. במקום זאת, אנו מספקים את כל המשאבים והזמן הנדרשים כדי שתגיע/י לשם.

"ברצוני להירשם למוסדות לשנת הלימודים הקרובה. מתי כדאי לי להתחיל את ההכנה לבחינה הפסיכומטרית באנגלית?"

ניתן לעשות כל דבר בכל מסגרת זמן – אך השאלה היא באיזו איכות ויעילות. אנו ממליצים להתחיל את ההכנה לפחות שנה מראש, מה שמאפשר הכנה מעמיקה, שקט נפשי, שיפור הדרגתי וחזרה על הקורס במידת הצורך.

"ברצוני ללמוד במוסדות בארצות הברית. האם ניתן להשתמש במבחן פסיכומטרי באנגלית?"

למרות שהבחינה היא באנגלית, ניתן להשתמש בבחינה הפסיכומטרית במוסדות ישראלים בלבד. למועמדים השוקלים ללמוד בארצות הברית, אנו ממליצים על בחינת ה-SAT, המאפשרת את האופציה להגשת מועמדות הן בישראל והן בחו"ל (מלבד האוניברסיטה העברית ותוכניות הרפואה). עבור לעמוד קורס SAT לפרטים נוספים.

"יש לי חרדת בחינות. תוכלו לעזור?"

תלמידים רבים סובלים מבעיה זו. התרופה הטובה ביותר היא הכנה נכונה ותרגול. כמו כן, מורי ידע פלוס ישמחו לעזור לך בהקלת החרדה לפני הבחינה כדי שלא לפגוע בתפקוד שלך.

"יש לי לקות, ואני זכאי/ת להקלות. כיצד אוכל לארגן זאת?"

במידה ויש לך כל לקות שהיא, יש חשיבות מכרעת לקבלת ההקלות, אשר בלעדיהן תפקודך ייפגם. נשמח לעזור בתהליך.

"יש לי שאלות נוספות!"

השאר פרטים באתר / התקשר למרכז ידע פלוס במספר 1-700-709-907 כדי לקבוע פגישת ייעוץ ללא עלות עם יועצי התואר הראשון. את הפגישה ניתן לקיים בעברית או באנגלית.

קורס פסיכומטרי באנגלית

קרא עוד: הכל על המבחן הפסיכומטרי המשולב באנגלית

קרא עוד: קורס TOEFL

חוות דעת
  • מבנה הבחינה הפסיכומטרית באנגלית: מבחן פסיכומטרי באנגלית הוא מבחן המורכב משמונה חלקים (20 דקות כל חלק). בכל חלק 20-22 שאלות בפורמט אמריקאי. זמן הבחינה הכולל: שעתיים וארבעים דקות. 6/8 מן החלקים נכנסים לשקלול הציון, והם כוללים את החלקים הבאים: - שני
    קורס פסיכומטרי באנגלית
השאר פרטים
close slider

                       קורנגה - בניית אתרים מפת אתר