פסיכומטרי בצרפתית

מבנה הבחינה הפסיכומטרית בצרפתית לכניסה לאוניברסיטאות:

למבחן פסיכומטרית בצרפתית יש תשעה פרקים: חיבור מתוזמן ב -30 דקות ושמונה פרקים נוספים, שכל אחד מהם מתוזמן תוך 20 דקות. כל פרק מורכב 20 -22 שאלות בחירה מרובות. משך הזמן הכולל של הבחינה היא שעתיים ו- 40 דקות (כולל כתיבה 30 דקות).

הפרקים מחולקים לפרקים הבאים:

– השתקפות מילולית

– השתקפות כמותית

– אנגלית

לכן יש בסך הכל: שני מפגשים של "השתקפות מילולית", שני מפגשים של "השתקפות כמותית", מפגש "אנגלית", וכתיבה.

הכנה לבחינה פסיכומטרית בצרפתית עם ידע פלוס:

הצטרפו מדי שנה יותר מ -300 תלמידים מרוצים מהכשרתם בבחינה הפסיכומטרית במרכז ההכנה שלנו. השיעורים שלנו מתקיימים פעמיים בשבוע בערב.

בידע פלוס מתקיימים קורסי פסיכומטרי בצרפתית פעמיים בשנה במרכזי ההכנה שלנו ברמת גן ובירושלים. קורס פסיכומטרי בצרפתית שלנו הוא 100 שעות ארוכות ומספק לתלמידים הכנה מלאה לבחינות: אוצר מילים, פיתוח מיומנויות לוגיות ואנליטיות, מיומנויות קריאה, ולבסוף, תיקון כל נושא שנחשב כמותי. במהלך הקורס, התלמידים נוהגים לשפר את ניהול הזמן שלהם, את הבחירה של התשובות שלהם, ואת המהירות שבה הם קוראים. הקורס כולו נלמד בצרפתית וכל הצוות שלנו הוא דו לשוני בעברית ובאנגלית, כמו גם צרפתית עבור חלק מהם.

עם יותר מ -20 שנות ניסיון, ידע פלוס מתמחה בהוראת ישראלים, כמו גם סטודנטים ברחבי העולם. אנו מספקים לסטודנטים ספרים – שפותחו בשיתוף עם פסיכו, היוצר הרשמי של הציוד הפסיכומטרי הישראלי – וכן חומר מקוון.

קבלה לאוניברסיטאות בישראל:

הבחינה הפסיכומטרית היא הדרישה העיקרית להגשת ההרשמה למוסדות להשכלה גבוהה בישראל. ועדת הקבלה משתמשת בתוצאות פסיכומטריות בנוסף לתוצאות בתיכון, על מנת להעריך את ההבטחה האקדמית של המועמד.

בידע פלוס, אפשרי לשלם את הקורס עם הכספים של "פיקדון" התקשרו לפרטים נוספים: 077-8038533.

קורס פסיכומטרי בצרפתית

"מה קורה אם אני לא מקבל את התוצאה? "

מבחן הפסיכומטרי בצרפתית מורכב הן לישראלים והן למועמדים זרים, ולכן נדרשים חודשים להתכונן. אין פאניקה – כל תלמיד של ידע פלוס יש הזדמנות לקחת את כל הקורס במשך שנה אחת, ללא תשלום. שלא כמו בתי ספר אחרים, אנחנו לא חושבים לשלם לך בחזרה אם תיכשל, שכן זה יהיה תלוי מאוד על המחויבות שלך להצליח. למרבה המזל, אנו מספקים לך את כל המשאבים והזמן לעשות את זה, ואנחנו עובדים איתך כדי לקבל את התוצאות שאתה צריך.

"אני רוצה להירשם לבתי ספר לשנת הלימודים הקרובה, מתי כדאי לי להתחיל בהכנה לבחינה פסיכומטרית? "

מומלץ להתחיל בהכנה לפחות שנה מראש, אשר תאפשר לכם להתכונן ביסודיות, רגוע, ולשפר בהדרגה, כמו גם כדי להיות מסוגל לקחת את הקורס ובחינה במידת הצורך.

"אני רוצה ללמוד בבתי ספר בארה"ב, האם אפשר להשתמש במבחן פסיכומטרי? "

מבחן פסיכומטרי בצרפתית תקף רק למוסדות בישראל. למועמדים החושבים על לימוד בארה"ב, אנו ממליצים על בחינת ה- SAT המאפשרת לכם להירשם בישראל ו / או בחו"ל.

"יש לי חרדה כשאני מגיע לבחינה, אתה עוזר בזה? "

תלמידים רבים סובלים מבעיה זו. התרופה הטובה ביותר היא פשוט הכנה טובה כמו גם בפועל. כמובן, ידע פלוס ישמח לשחרר אותך מהמתח שלך לפני הבחינה.

"יש לי לקות למידה, מותר לי להסתגל למבחן? איך אני יכול לתקן את זה? "

אם יש לך לקויות למידה, חשוב לעבור את הבחינה עם ההתאמות הנדרשות, שבלעדיה התוצאה שלך עלול לסבול. אנו עוזרים לך לבצע את ההליך.

"יש לי עוד שאלות על הבחינה בצרפתית! "

נא להשאיר את הפרטים האישיים שלך באתר שלנו או להתקשר למרכז YedaPlus ב 077-8038533 כדי לקבוע פגישה חינם עם המדריכים שלנו (BA). התייעצויות מתקיימות גם בצרפתית ללא תשלום.

חוות דעת
  • מבנה הבחינה הפסיכומטרית בצרפתית לכניסה לאוניברסיטאות: למבחן פסיכומטרית בצרפתית יש תשעה פרקים: חיבור מתוזמן ב -30 דקות ושמונה פרקים נוספים, שכל אחד מהם מתוזמן תוך 20 דקות. כל פרק מורכב 20 -22 שאלות בחירה מרובות. משך הזמן הכולל של הבחינה
    פסיכומטרי בצרפתית
Call Now Button
השאר פרטים
close slider

077-8038533

מתעניין בקורס/ הרשמה למבחן:

                       קורנגה - בניית אתרים מפת אתר