Application Coaching | MBA consulting

סיימת אם המבחנים אך אינכם יודעים כיצד לבנות תיק מועמדות חזק? המומחים במרכז ידע פלוס ישמחו לעזור לך! האם ידעתם שגם רקורד אקדמי מרשים ביותר וקורות חיים הכוללים מגוון של קורסי לימוד משלימים, אינם מהווים ערובה לכך שתתקבלו לאוניברסיטאות הנחשבות ביותר?

הרישום למכללות ואוניברסיטאות בחו”ל הוא תהליך מורכב, אשר מציב אתגרים רבים אפילו בפני מועמדים אמריקאים. כאשר מדובר במועמדים המגיעים מחוץ לארצות הברית, תהליך הרישום אף קשה ומסובך יותר. למרכז ידע פלוס יש את המומחיות, הידע המקצועי והמשאבים הנדרשים כדי לעזור לכם להפוך את תהליך הרישום לחוויה חיובית שתניב תוצאות שיצדיקו את ההשקעה.

מה מאפיין את תהליך הקבלה ללימודים בחו”ל?

בחינת תיק המועמדות שלך על-ידי האוניברסיטאות והמכללות בחו”ל הוא תהליך “הוליסטי”. וועדות הקבלה מעריכות את היכולות, תחומי העניין, האישיות וכישורי המנהיגות שלך, כדי לדעת טוב יותר מי את/ה באמת. כדי להציג את עצמך בצורה מרשימה וברורה, עומדים לרשותכם מספר מסמכים: חיבורי הצהרת כוונות (Statement of Purpose/Intent); חיבור רקע אישי (Personal Statement/Biographical Statement); מכתבי המלצה (2-3 מכתבים בהתאם לדרישות האוניברסיטה); קורות חיים (נדרש בדרך כלל ממועמדים לתואר שני ודוקטורט בלבד); ולעתים דוגמת כתיבה אקדמית בת 15-20 עמודים (דוקטורט בלבד).

וועדת הקבלה משווה את ציוני הבחינות הרלוונטיות עם תיק המועמדות שלך על מנת לאתר, ראשית כל, נקודות של חוסר התאמה ו/או חוסר עקביות (לדוגמה, אם ציוני החלק המילולי בבחינה אינם תואמים את היכולות שהמועמד מפגין בחיבורים). לאחר מכן, וועדת הקבלה קוראת את המסמכים בעיון ומעריכה עד כמה תוכל לתרום למוסד שלהם. אוניברסיטאות תרות אחר תכונות מסוימות: כישורי מנהיגות, עומק אינטלקטואלי; חשיפה לאוכלוסיות בינלאומיות; ומחויבות חברתית.

מי אנחנו?

עם למעלה מ-20 שנות ניסיון בייעוץ למועמדים לכל התארים, אנו מכירים את תהליך הקבלה לעילא ולעילא. בנוסף להכנה למבחנים, צוות הכותבים שלנו מגיע מרקעים מגוונים, וכולם דוברי אנגלית כשפת אם ובעלי רקע מוכח בכתיבה באנגלית (כל היועצים עוברים תהליך סינון מדוקדק). אנו נתאים אותך ליועץ האידיאלי עבורך בהתאם לתואר שאתה מחפש. ללא קשר לשלב שבו אתה נמצא בתהליך בחירת המוסד האקדמי וכמות המידע המצויה בידך – מרכז ידע פלוס יעזור לך!

עשה עוד היום את הצעד שיוביל אותך להגשמת חלומך! התקשר אלינו 077-8038533 עוד היום כדי לקבוע פגישת ייעוץ חינם עם אחד היועצים שלנו!

 MBA consulting

הפרטנרים שלנו ל- MBA consulting:

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם קרן פולברייט Educaton USA Center- – מרכז הנציגות הרשמי מטעם שגרירות ממשלת ארה”ב – על מנת להעניק לך את ההדרכה הכוללת בתהליך ההרשמה. למידע נוסף ניתן ליצור קשר עם גב’ אהובה ברנפלד בקרן פולברייט בטלפון 03-5172131.

כמו כן, אנו עובדים עם מספר מוסדות בישראל שהכירו במצויינות האקדמית שלנו במהלך השנים ובחרו לשתף פעולה איתנו באופן אקסקלוסיבי: בית הספר האמריקאי הבינלאומי באבן יהודה; הסוכנות היהודית; המכון הבינתחומי בהרצליה; האוניברסיטה העברית; והטכניון. אנו מעניקים הנחות מיוחדות לבוגרי מוסדות אלה.

כיצד אנחנו עובדים?

בשונה מרוב חברות הייעוץ בארץ, הגישה שלנו היא אסטרטגית. וועדת הקבלה קוראת אלפי חיבורים, והמטרה שלנו היא פשוטה: לגבש יחד איתך אסטרטגיה שתמשוך את וועדת הקבלה אליך, תציג אותך באור החיובי ביותר (ללא שקרים או סיבובי אמת). רק לאחר גיבוש אסטרטגיה ברורה נעבוד יחד איתך על מסמכי הקבלה עצמם.

כל מסמך עובר שלושה זוגות עיניים כדי להבטיח אפס טעויות. אנו עובדים בשיטת Peer Reviewing – שיטה מוכחת שמקורה בעולם האקדמיה – שבה שיתוף פעולה בין כותבים יוצר את המסמך המושלם, המעמיק והקוהרנטי ביותר.

במה אנחנו שונים מחברות אחרות?

חברות רבות מנצלות את חוסר הידע והשליטה של המועמדים על מנת לגזור קופון על חשבונם. מועמדים מסוימים, בייחוד לתוכניות MBA, נכנעים ללחץ ולניגוד האינטרסים של חברת הייעוץ על מנת לנפח את שעות העבודה ובהתאם גם את התשלום (שלעתים מגיע אף לכ-80 אלף שקלים), כמו מונית המפעילה מונה ונוסעת במעגלים כדי לנפח את התשלום.

בידע פלוס אנו עובדים באמצעות חבילות גלובליות ועובדים בצורה אקונומית ביותר תוך שמירה על הסטנדרטים התחרותיים ביותר. בשל כך תוכל לצפות לשקיפות מוחלטת מצידינו ולמחוייבות אדירה להצלחה שלך שמפתיעה כל מועמד ישראלי.

האם עליי להיות בארץ כדי לקבל עזרה מידע פלוס?

לא בהכרח: כל התהליך יכול להיעשות דרך אימיילים ושיחות סקייפ במידה ולא מתאפשר לך להגיע לפגישות.

האם תוכלו לסייע לי בקבלת מלגות?

לידע פלוס יועץ המתמחה באיתור והגשת מועמדות למלגות שונות. ניתן לקבוע פגישה עם יועץ זה בכל שלב בתהליך.

המוסד שבו אני רוצה ללמוד מעוניין לערוך עמי ראיון. האם תוכלו לעזור?

מנכ”ל ידע פלוס, אנדריאה לאנג רז, בוגרת קולומביה ומרצה בטכניון, מכינה את כל המועמדים לראיונות; הכנה לראיון הינה חלק אינטגרלי מהחבילה בידע פלוס.

האם עליי להמתין לציוני המבחנים על מנת להתחיל לעבוד על חיבורי הקבלה?

בהחלט לא: ציונים יכולים להשתפר, תמיד, עם תרגול נוסף. חיבורי קבלה, לעומת זאת, לוקחים גם הם זמן רב להכין, ואין להמעיט בכמות הזמן שהם דורשים. בסביבות 50% מהמועמדים נדחים עם בסיס אפליקיישן חלש. לפי הניסיון שלנו, אנו מעריכים שהגשת מועמדות לאוניברסיטאות שונות יכולה לקחת כשלושה חודשים.

נזכרתי מאוחר. מה עושים?

התקשר היום למרכז ידע פלוס ל”פגישת חירום” והערכה של מצבך.

מהן הסוגיות האתיות (ethical) בקבלת ייעוץ צד ג’ בהכנת המועמדות?

אנו מודעים לסוגיות האתיות הקשורות בנושא זה, ועושים מאמצים כבירים על מנת להפוך את העבודה איתך לפרודוקטיבית ואתית. כל מסמך יוכן על ידך, ולאחר מכן אנו נסייע לך לשפר את רמת הכתיבה שלו ונוודא שהוא תואם את האסטרטגיה שגיבשנו יחד. עם זאת, כ-90% מהמועמדים מקבלים פידבק מקיף, בין אם ממרצה או מבן משפחה המומחה בכתיבה. היות ולישראלים יש פחות משאבים לקבל פידבק על טקטסים באנגלית, אנו נוכל לעזור לך להטות את הכף  ולהציג תיק מועמדות תחרותי. שירותי ידע פלוס מקבלים את התמיכה של קרן חינוך ארה”ב, גוף ללא מטרות רווח, המלווה אותנו מ-2007.

קרא עוד: GMAT

קרא עוד: TOEFL

Testimonials
 • Nadav Yunik was accepted for B.A. studies at University of Colorado and University of Michigan
  B.A. - University of Colorado & University of Michigan
  Nadav Yunik
 • Nitzan Koren was accepted for a Bachelor of Architecture at Pratt Institute
  Bachelor of Architecture - Pratt Institute
  Nitzan Koren
 • Maya Lusky was accepted for a B.F.A. at Parsons, School of Visual Arts, and University of the Arts London
  B.F.A. - Parsons, School of Visual Arts, University of the Arts London
  Maya Lusky
 • Roy Kirshon was accepted for an MBA at Duke University
  MBA - Duke University
  Roy Kirshon
 • Yotam Mosinzon was accepted for a B.A. at the University of Michigan and Georgia Institute of Technology
  BA - University of Michigan, Georgia Institute of Technology
  Yotam Mosinzon
Call Now Button
השאר פרטים
close slider

077-8038533

מתעניין בקורס/ הרשמה למבחן:

                       קורנגה - בניית אתרים מפת אתר