GMAT

מכללת ידע פלוס מקיימת הן קורס GMAT כמותי והן קורס GMAT מילולי. ניתן לבצע כל את אחד מקורסי GMAT בנפרד או את שניהם יחד.

הקורסים מיועדים הן למועמדים לאוניברסיטאות המובילות בעולם (הרווארד, ברקלי ,סטנפורד, ייל MIT ,NYU וכדומה), והן למועמדים לאוניברסיטאות המובילות בישראל (תל אביב, ירושלים, טכניון, בר אילן וכדומה).

 

אנו מזמינים אותך לפגישת ייעוץ ושיעור ניסיון ללא תשלום והתחייבות: 077-8038533

בחינת GMAT – הצעד הראשון שלך לתואר שני ודוקטורט בארה"ב:

מבחן GMAT הוא מבחן ממוחשב ואדפטיבי ("מבחן חכם"). סטודנטים הניגשים למבחן GMAT מתחילים את המבחן בשאלות ברמות קושי שונות, החל מרמה קלה ועד רמה בינונית וקשה. בהתאם לתפקוד הנבחן בשאלה הרלוונטית (האם פתר נכונה או לא), האלגוריתם קובע איזו שאלה תישאל בהמשך המבחן, וחוזר הלאה. במידה והנבחן ענה נכון על שאלה מסוימת, המערכת הממוחשבת תעלה את קושי השאלה הבאה, בעוד תשובה שאיננה נכונה, תוריד את רמת הקושי של המבחן. רמת הקושי של הבחינה קובעת את הציון הסופי.

מהו מבנה בחינת GMAT?

בחינתGMAT, שאורכה 3.5 שעות, מורכבת מארבעה חלקים: כתיבה (Analytical Writing); מילולי, הכולל דקדוק, הבנת הנקרא ולוגיקה; כמותי, הכולל שאלות בשני פורמטים (Problem Solving and Data Sufficiency) העוסקות בנושאים כמותיים שונים, כדוגמת אלגברה, גיאומטריה, הסתברות וסטטיסטיקה; והחלק האחרון והחדש ביותר – Integrated Reasoning. הפרק המילולי והפרק הכמותי הם החשובים ביותר, ועל פי דירוג הנבחן (percentile) יוצרים ציון של 200-800 נקודות. שני החלקים האחרים מנוקדים מחוץ לסקאלה זו: 0-6 בכתיבה, 0-8 בפרק Integrated Reasoning. עלות הבחינה היא 250$, והיא מוצעת עד שלוש פעמיים בשבוע בישראל. יש אפשרות להירשם למבחן ה- GMAT באתר mba.com או באמצעות הטלפון: 03-6133664.

מה מבחן GMAT באמת בודק?

למרות שמבחן GMAT בוחן ידע בנושאים ספציפיים, כדוגמת מתמטיקה, לוגיקה, דקדוק וטיעון – מטרתו בסופו של דבר לבדוק יכולות מסוימות הנדרשות מאדם בתפקיד ניהולי. באמצעות המבחן נבחנת יכולתו של המועמד לקבל החלטת ניהוליות, לשפוט איזה מידע רלוונטי לקבלת החלטה, ולהביע את עצמו באופן מתומצת וענייני.

קורס GMAT במכללת ידע פלוס: 

אם אתם מתעניינים לבצע קורס GMAT, הגעתם למקום הנכון. אצלנו במכללת ידע פלוס מלמדים המורים המנוסים והטובים בארץ. אנו מלמדים את כל הקורסים או מבחני ה- GMAT שלנו באנגלית: מחקרים מצאו קשר ישיר בין קיצור זמן התגובה לאנגלית (של נבדקים שנבחנים בשפה שאנגלית אינה שפת האם שלהם) לבין ציון גבוה במבחן. המורים שלנו למדו בארה"ב או בקנדה והוכשרו שם ללמד לקורס GMAT, וכן קיבלו מעל 95% בבחינה בחלק הרלוונטי. קורס GMAT או מבחן GMAT מתקיימים בסופי שבוע (ימי שישי בבוקר). הקורסים זהים מבחינת מערכי השיעורים. ידע פלוס מחוייבת להצלחה של הסטודנטים ולכן כל התלמידים רשאים לחזור על קורס GMAT למשך שנה שלמה ללא תשלום נוסף, ומוזמנים לבוא לקורסים באמצע שבוע וביום שישי ללא הגבלה.

באישור משרד החינוך – מכללת ידע פלוס מקבלת את הפיקדון הצבאי לתשלום על קורס GMAT! אנו מזמינים אותך לפגישת ייעוץ ושיעור ניסיון ללא תשלום והתחייבות. התקשר/י: 077-8038533

כיצד עובד קורס GMAT בידע פלוס?

קורס הליבה המקיף של מבחן ג'ימט (GMAT) מועבר בכיתות קטנות (עד כ-15 תלמידים). בנוסף, תקבלו מכינה במתמטיקה בת 3 שעות, שעתיים של שיעורים פרטיים בחלק הכמותי על חשבוננו. כל תלמיד מקבל מגוון חומרי לימוד: שלושה ספרים, גישה למאגר שאלות אלקטרוני עם למעלה מ-1000 שאלות כמותיות, סימולציות ממוחשבות וגישה למאגר סרטוני וידאו במתמטיקה. שיעורי בית הניתנים מדי שבוע מבטיחים למידה מאורגנת.

מעוניין לדעת הכל על מבחן GMAT? לחץ כאן

אני עובד/לומד במשרה מלאה. האם אוכל לשלב עבודה/לימודים עם הכנה למבחן GMAT?

הכנה למבחן GMAT (ג'ימט) אמנם דורשת השקעה ניכרת – כ-15 שעות למידה עצמית בשבוע מחוץ לקורס למועמדים הלומדים למבחן המלא – אך עם תכנון זמן נכון בהחלט ניתן לעשות זאת! נשמח לשבת איתך ולבנות תוכנית למידה מסודרת על פי ימים. כ-80% מתלמידי ידע פלוס עובדים או לומדים במשרה מלאה. כמו כן, מכללת ידע פלוס מבחן ג'ימט פתוח לתלמידים המעוניינים ללמוד ולתרגל במקום שקט מבחן ג'ימט.

אני מעוניין להיבחן למטרת לימודי MBA בישראל. האם תוכלו לעזור?

רוב התוכניות בישראל דורשות ציון כמותי בלבד. בידע פלוס ניתן ללמוד לחלק הכמותי בלבד במחיר מוזל – אנו מציעים קורס GMAT באמצע השבוע ובסוף השבוע שיכינו אותך באופן יסודי לבחינה.

אני מעוניין להגיש מועמדות לתוכניות MBA באוניברסיטת עילית (Top 10). מה עליי לדעת בנושא GMAT ?

תהליך הגשת המועמדות לתוכניות MBA מובילות בארצות הברית ובאירופה – כדוגמת Harvard, UPenn, University of Chicago, London Business School – הוא תחרותי ביותר. עם זאת שתהליך הקבלה הוא הוליסטי, מבחן ציון ה- GMAT הוא האלמנט החשוב ביותר במועמדות. הציון הממוצע של תוכניות ה- MBA המובילות הוא 710, ציון שדורש השקעה ניכרת של זמן ומחויבות, במיוחד בהתחשב בכך שהנבחנים בבחינת ה- GMAT הם ברמה גבוהה, מה שהופך את התחרות לקשה יותר (להזכירך, המבחן אדפטיבי ובוחן אותך מול כל מי שאי פעם פתר את אותן שאלות).

תיק המועמדות שלך הוא בעל חשיבות מכרעת לקבלה. תוכניות MBA מחפשות תכונות מסויימות, כדוגמת אוריינטציה בינלאומית, ניסיון עסקי משמעותי ויכולת מנהיגות. על חיבורי הקבלה לייצג אותך באופן אמיתי ביותר על מנת שוועדת הקבלה, שבוחנת אלפי חיבורים, תוכל להבין בקלות וללא מאמץ מיותר את היתרונות והרקע שלך. כמו כן, אוניברסיטאות מחפשות מועמדים בעלי מחוייבות חברתית ו/או מחוייבות לארגון שבו עבדו. שירות Application Coaching המסייע למועמדים לתוכניות MBA ליצור תיק מועמדות תחרותי.

במה אנחנו שונים ממכונים אחרים במבחן ה- GMAT?

מה שמבדיל אותנו ממכללות אחרות זה היחס האישי ורמת ההוראה. אנו דוגלים בגישה חינוכית ומאמינים ששיפור מיומנויות היא הדרך האפקטיבית ביותר להתכונן לבחינת GMAT,  מה שיצר לנו את המוניטין של המכללה הטובה בארץ. אנו עובדים עם פולברייט, הסוכנות היהודית, המכון הבינתחומי, אוניברסיטת חיפה, הטכניון והאוניברסיטה העברית. מגיעים אלינו התלמידים ברמות הגבוהות ביותר, ישראלים שאפתניים עם יכולות גבוהות במיוחד. היא חממה של רעיונות וידע – הלימודים אצלנו יפגישו אותך עם מועמדים אחרים, יאפשרו לך להחליף רעיונות ותובנות ואף לפגוש חברים חדשים ללמוד איתם למבחן ה-GMAT. היועצים מנוסים ותמיד שמחים לענות על כל שאלה, לתת פידבק על מסמכים כתובים, או לענות על שאלות טכניות כמו הרשמה לבחינה ועוד… מדי חודש אנו מעבירים סדנת אפליקיישן – Application Skills Workshop – המוצעת בחינם לכל התלמידים, ומועברת ע"י מנכ"ל ידע פלוס אנדריאה לאנג-רז, בוגרת אוניברסיטת קולומביה בניו יורק ומרצה בטכניון. הסדנה מקנה לתלמידים ידע חשוב הקשור לתהליך הגשת המועמדות הידוע במורכבותו.

רוצה לראות בעצמך? אנו מזמינים אותך לשיעור ניסיון ופגישת ייעוץ ללא עלות, התקשר/י – 077-8038533.

קרא עוד: SAT
קרא עוד: GRE

קורס Gmat

שם קורסמיקוםמועד פתיחהימי לימודשעותמבחנים
GMATRamat Ganevery monthFriday09:00-15:00every week
GMATRamat Ganevery monthMidweek18:00-22:00every week
חוות דעת
  Call Now Button
  השאר פרטים
  close slider

  077-8038533

  מתעניין בקורס/ הרשמה למבחן:

                         קורנגה - בניית אתרים מפת אתר