GRE

הצעד הראשון שלך לתואר שני ודוקטורט בארה"ב – מבחן GRE:

מבחן GRE הוא מבחן ממוחשב הנדרש ממועמדים ללימודי תואר שני או שלישי בחו"ל. המבחן בוחן את יכולת המועמד בשלושה תחומים: כתיבה, מילולי וכמותי. המבחן אורך 3.5 שעות, ומוצע אחת לעשרה יום בישראל. במידה והנבחן מעוניין להיבחן שוב על מנת לשפר את הציון, יש להמתין 21 יום בין מבחן למבחן. ניתן להיבחן עד 6 פעמים בשנה קלנדרית אחת. תוצאות המבחן בחלק הכמותי והמילולי תינתנה מיד בתום המבחן ולאחר שבועיים ימים יקבל הנבחן את תוצאות שלושת חלקי הבחינה באופן פורמאלי. סקאלת הציונים לחלקים המילוליים והכמותיים היא 130-170, ולחלק הכתיבה 0-6.

אנו מזמינים אותך לפגישת ייעוץ ושיעור ניסיון ללא תשלום והתחייבות: 077-8038533

צפו בקטע משיעור הכנה לדוגמא:

 

מהו מבנה בחינת GRE?

בחינת ה- GRE בוחנת מיומנויות אקדמיות מתקדמות. בחלק המילולי של הבחינה, הנבחן נדרש להתמודד עם טקסטים אקדמיים ולענות על שאלות הבוחנות את יכולתו לנתח את הטקסטים ולאתר את השערותיו וטיעוניו. כמו כן, החלק המילולי דורש שליטה באוצר מילים (כ-3500 מילים) מתקדם אותו הנבחן נדרש למקם במשפטים עם מילים חסרות (sentence completion & equivalence). החלק הכמותי של הבחינה מעריך את ידע הנבחן בנושאים מתמטיים שונים, כדוגמת אלגברה, גיאומטריה, סטטיסיקה והסתברות. השאלות הכמותיות ידועות ב"טריקים" הרבים שהן מציבות אשר דורשים מהנבחן לשלוט בכל נושא לעומק. במהלך הבחינה ניתן להשתמש במחשבון הנמצא על גבי צג המחשב. החלק השלישי, אשר בודק מיומנויות כתיבה, כולל שני חיבורים – חיבור על נושא מסוים (issue essay) וחיבור המגיב לקטע קריאה ודורש מהנבחן לנתח את הטיעון של הקטע ולהגיב באמצעות חיבור כתוב (argument essay).

קורס GRE בידע פלוס:

בידע פלוס מלמדים המורים המנוסים והטובים בארץ. אנו מלמדים את כל הקורסים שלנו באנגלית: מחקרים מצאו קשר ישיר בין קיצור זמן התגובה לאנגלית (של נבדקים שנבחנים בשפה שאנגלית אינה שפת האם שלהם) לבין ציון גבוה במבחן. המורים שלנו למדו בארה"ב או בקנדה והוכשרו שם ללמד למבחן ה- GRE, וכן קיבלו מעל 95% בבחינה בחלק הרלוונטי. הקורסים שלנו מתקיימים באמצע שבוע (פעמיים בשבוע בשעות הערב) או פעם בשבוע (ימי שישי בבוקר). הקורסים זהים מבחינת מערכי השיעורים. ידע פלוס מחוייב להצלחה של הסטודנטים ולכן כל התלמידים רשאים לחזור על הקורס למשך שנה שלמה ללא תשלום נוסף, ומוזמנים לבוא לקורסים באמצע שבוע וביום שישי וללא הגבלה.

ידע פלוס – באישור משרד החינוך מקבל את הפיקדון הצבאי לתשלום על הקורס! אנו מזמינים אותך לפגישת ייעוץ ושיעור ניסיון ללא תשלום והתחייבות. התקשר/י: 077-8038533.

קורס GRE

כיצד עובד הקורס שלנו?

קורס הליבה המקיף של מבחן  GRE כולל שעות לימוד פרונטליות בכיתות קטנות. בנוסף, תקבלו מכינה במתמטיקה בת 3 שעות, שעתיים של שיעורים פרטיים על חשבוננו וגישה חופשית לשיעורי התרגול הפתוחים במתמטיקה, המתקיימים בכל שבוע. כל תלמיד מקבל מגוון חומרי לימוד: שני ספרים, חוברת כיתה מילולית, גישה למאגר שאלות אלקטרוני עם למעלה מ-1000 שאלות כמותיות, סימולציות ממוחשבות וגישה למאגר סרטוני וידאו במתמטיקה.

אני עובד/לומד במשרה מלאה. האם אוכל לשלב עבודה/לימודים עם הכנה למבחן GRE:

התשובה היא כן. הכנה לבחינת GRE אמנם דורשת השקעה ניכרת – כ-15 שעות למידה עצמית בשבוע מחוץ לקורס – אך עם תכנון זמן נכון בהחלט ניתן לעשות זאת! נשמח לשבת איתך ולבנות תוכנית למידה מסודרת על פי ימים. כ-80% מתלמידי ידע פלוס עובדים או לומדים במשרה מלאה. כמו כן, מרכז ידע פלוס פתוח לתלמידים המעוניינים ללמוד ולתרגל במקום שקט.

במה אנחנו שונים ממכונים אחרים?

מה שמבדיל אותנו ממכונים אחרים הוא היחס האישי ורמת ההוראה. אנו דוגלים בגישה חינוכית ומאמינים ששיפור מיומנויות הוא הדרך האפקטיבית ביותר להתכונן לבחינה, מה שיצר לנו את המוניטין של המכון הטוב בארץ; אנו עובדים עם פולברייט, הסוכנות היהודית, המכון הבינתחומי, אוניברסיטת חיפה, הטכניון והאוניברסיטה העברית. מגיעים אלינו התלמידים ברמות הגבוהות ביותר, ישראלים שאפתניים עם יכולות גבוהות במיוחד. ידע פלוס היא חממה של רעיונות וידע – הלימודים אצלנו יפגישו אותך עם מועמדים אחרים, יאפשרו לך להחליף רעיונות ותובנות ואף לפגוש חברים חדשים ללמוד איתם. בידע פלוס צוות יועצים מנוסים אשר תמיד שמחים לענות על כל שאלה, לתת פידבק על מסמכים כתובים, או לענות על שאלות טכניות כמו הרשמה לבחינה. מדי חודש אנו מעבירים סדנת אפליקיישן – Application Skills Workshop – המוצעת בחינם לכל התלמידים, ומועברת ע"י מנכ"ל ידע פלוס אנדריאה לאנג-רז, בוגרת אוניברסיטת קולומביה בניו יורק ומרצה בטכניון. הסדנה מקנה לתלמידים ידע חשוב הקשור לתהליך הגשת המועמדות הידוע במורכבותו.

אני מעוניין להגיש מועמדות למלגת פולברייט לתואר שני. האם תוכלו לעזור?

בהחלט! מלגת פולברייט היא מלגה תחרותית ביותר הדורשת ציוני GRE  גבוהים. ידע פלוס היא מכון ההכנה הרשמי אליו מפנה קרן פולברייט בישראל לשם הכנה לבחינת ה- GRE. לפרטים נוספים על מלגת פולברייט אנו ממליצים לקבוע פגישה עם נציג פולברייט בקרן חינוך ארה"ב-ישראל בטלפון 03-5172131. מספר נציגי פולברייט בישראל הם בוגרי קורס GRE של ידע פלוס. כמו כן, קרן חינוך ארה"ב – ישראל היא משאב נהדר למידע על מוסדות שונים בארה"ב לתואר שני ודוקטורט.

התקשר/י לפרטים נוספים: 077-8038533

קרא עוד:

קורס TOEFL.

שם קורסמיקוםמועד פתיחהימי לימודשעותמבחנים
GRERamat GanEvery MonthFriday9:00-15:00Every 2 weeks
GRERamat GanEvery MonthMidweek18:00-22:00Every 2 weeks
חוות דעת
  Call Now Button
  השאר פרטים
  close slider

  077-8038533

  מתעניין בקורס/ הרשמה למבחן:

                         קורנגה - בניית אתרים מפת אתר