מתכונת הלימודים של קורס לקראת מבחן IELTS

קורס הכנה למבחן IELTS שם דגש עקבי על רכישת מיומנויות האנגלית האקדמית. לשם כך, תצורת השיעורים בקורס IELTS מתבצעת בקבוצות קטנות המאפשרות שיתוף פעולה פורה בין התלמידים ותשומת לב הדדית בין המורים לתלמידים.
על מנת לחדד את יכולות השפה, קורס IELTS מתבצע בכוונה תחילה באופן קבוצתי, כאשר ההפריה ההדדית בין חברי הקבוצה מעודדת את השימוש בשפה האנגלית ומהווה תמונת מצב על רמת השליטה בשפה – בזמן אמת.

המרכיבים העיקריים של קורס הכנה למבחן IELTS

על מנת לרכוש את המיומנויות הנדרשות לעמידה במבחן IELTS, תוכנית הלימודים בקורס IELTS צריכה להיות כוללנית ומקיפה, וכזו המאפשרת רכישה של מרכיבי השפה האנגלית: כתיבה, שמיעה, דיבור והבנה.
פורמט הקורס מתבסס על תרגול בלתי פוסק של החומרים המרכיבים את מבחן IELTS, כאשר בשעת מעשה המורה מחדד את העקרונות הצריכים שיפור, ומעניק טכניקות מגוונות לעמידה במטלות המבחן.
קורס IELTS כולל מבחני קריאה, הבנת הנשמע, הבנת הנקרא וכתיבה, כאשר התלמיד מקבל בכל העת משוב מן המורים על תרגולו, וכך הוא יכול לשפר את שליטתו בשפה ולחדד את הנקודות בהן הוא מתקשה.
נוסף על השיעורים עצמם, התלמיד מקבל מענה אישי ואינדיבידואלי מאת המורים, כך שרמת השליטה שלו באנגלית על מרכיביה מצויה כל העת במגמת התקדמות.

מה תקבלו בקורס ההכנה למבחן IELTS?

קורס IELTS מקנה יכולות נרכשות של שליטה בשפה האנגלית תוך התייחסות רחבה לשלל גורמיה.
סילבוס הקורס כולל התייחסות למכלול המרכיבים של השפה, ועל כן, כל חלק יקבל סט כלים ייחודי ומעצים.

בקורס IELTS יקבל התלמיד: ידע מעמיק בדקדוק התקני וביכולות הניסוח, הרחבת אוצר מילים רלוונטי, למידת עומק של אסטרטגיות למידה, עזרים לדליית חומר וכלים לשיפור יכולת ההתבטאות המילולית.
על מנת לעמוד במבחן IELTS בהצלחה, קורס IELTS מתייחס גם למגבלות הזמן המופיעות במבחן, ומקנה מיומנויות אישיות להתמודדות עם שאלות מאתגרות במסגרת זמן מוגבלת.

קורס IELTS בידע פלוס:

הקורסים שלנו מתקיימים באמצע שבוע (פעם בשבוע בשעות הערב). השיעורים מתנהלים ברמת גן וקורסים חדשים נפתחים כל חודשיים. הקורס שלנו כולל 24 שעות של הכנה מעמיקה, הקורס מורכב מ-6 שיעורים כאשר כל שיעור אורך כ-4 שעות.
קורס IELTS שלנו כולל הכנה מעמיקה לקראת הבחינה ומבוסס על שיעורי אסטרטגיה וטכניקה על מנת לעזור לתלמידים שלנו למקסם את היכולות שלהם בבחינה.
כיוון שקצב ההתקדמות של כל תלמיד שונה ועל מנת להבטיח עמידה בקצב והפחתה בלחץ הנובע ממחסור בזמן, חומרי הלימוד של קורס IELTS נשארים פתוחים לתלמיד במשך שנה שלמה. כך יכול התלמיד להיות רגוע ובטוח כי הוא יוכל לשוב ולתרגל את החומרים ולשפר את ביצועיו ללא הגבלת זמן מטרידה.

מעבר לקורס, גם הבחינה של IELTS מתבצעת במכללת ידע פלוס, לרישום ולקביעת מועד: לחץ כאן.