TOEFL

מבחן TOEFL – מבחן אנגלית כשפה זרה | קורס טופל TOEFL?

מבחן Toefl (המכונה לעתים בטעות Tofel), המיועד למועמדים אשר עבורם אנגלית אינה שפת אם, משמש לקבלה לתוכניות בינלאומיות בכל העולם אשר מלמדות באנגלית. לעתים קרובות המבחן נדרש יחד עם בחינות אחרות, ומטרתו להראות לוועדת הקבלה שהמועמד מסוגל להתמודד עם סביבה אקדמית או מקצועית בשפה האנגלית. המבחן מוצע אחת לעשרה ימים בארץ; מרכזי ידע פלוס ברמת גן ובחיפה משמשים כמרכזי בחינה רשמיים ומציעים בחינות בימי שבת.

מהו מבנה בחינת TOEFL?

המבחן, שאורכו כארבע שעות, מורכב מארבעה חלקים: דיבור (30 נקודות); כתיבה (30 נקודות); הבנת הנקרא (30 נקודות) והבנת הנשמע (30 נקודות). הציון המקסימלי הוא 120 נקודות. בחלק הדיבור על הנבחן לדבר לתוך מיקרופון למשך כדקה על נושא כללי, כדוגמת אתגר שהתמודד איתו בחיים או מקום שביקר בו. בחלק הכתיבה על המועמד לכתוב חיבור קצר ולהביע דעה על נושא כללי. בחלק הבנת הנקרא על המועמד לקרוא טקסט אקדמי (שווה ערך לרמה של 5 יחידות באנגלית) ולענות על שאלות הבוחנות את הבנתו. בחלק הבנת הנשמע על המועמד להקשיב להקלטה של שיחה אקדמית ולענות על שאלות הבוחנות את יכולתו לקלוט ולפרש מידע לא כתוב.

קורס TOEFL בידע פלוס:

קורס TOEFL הוא הקורס הוותיק ביותר שלנו, ואנו מלמדים אותו החל מ-2002. מדריכת קורס טופל, לינדה ביסמות', היא אמריקאית עם למעלה מ-20 שנות ניסיון בהוראת אנגלית, עם שיעור הצלחה של קרוב ל-100% עם תלמידים מכל הרמות. בין אם עליך לשפר את האנגלית ברמת הדקדוק, ברמת אוצר המילים, או לפתח יותר ביטחון – קורס TOEFL של ידע פלוס הוא המקום בשבילך. עם כיתות קטנות אנו מבטיחים שתקבל יחס אישי ושיפור מובנה ואורגני של יכולותיך באנגלית. למרות שאנו מלמדים לקראת המבחן, עם שימת דגש מיוחד על אסטרטגיות, הקורס עוזר בצורה משמעותית לשיפור האנגלית באופן כללי, החל מדקדוק נכון וכלה בשיפור יכולות שיחה.

ידע פלוס – באישור משרד החינוך מקבל את הפיקדון הצבאי לתשלום על הקורס!

קורס TOEFL

כיצד עובד קורס Toefl בידע פלוס?

קורס הליבה המקיף של מבחן טופל  כולל 32 שעות לימוד פרונטליות בכיתות קטנות. בכל שיעור אנו מתרגלים מיומנויות דיבור בנוסף ללימוד נושאים חדשים וחזרה על נושאים קודמים. תלמידים מקבלים שיעורי בית מדי שבוע, מה שיוצר מסגרת למידה אפקטיבית ביותר. כל תלמיד רשאי לחזור על הקורס למשך שנה שלמה ללא הגבלה כדי להבטיח שקיבל את הציון הנדרש. כל התלמידים שולחים למדריכת הקורס חיבורים ללא הגבלה מדי שבוע, הנשלחים בחזרה עם הערות וציון.

במה אנחנו שונים ממכונים אחרים?

מה שמבדיל אותנו ממכונים אחרים הוא היחס האישי ורמת ההוראה. אנו דוגלים בגישה חינוכית ומאמינים ששיפור מיומנויות הוא הדרך האפקטיבית ביותר להתכונן לבחינה, מה שיצר לנו את המוניטין של המכון הטוב בארץ; אנו עובדים עם פולברייט, הסוכנות היהודית, המכון הבינתחומי, אוניברסיטת חיפה, הטכניון והאוניברסיטה העברית. מגיעים אלינו התלמידים ברמות הגבוהות ביותר ומכל העולם. ידע פלוס היא חממה של רעיונות וידע – הלימודים אצלנו יפגישו אותך עם מועמדים אחרים, יאפשרו לך להחליף רעיונות ותובנות ואף לפגוש חברים חדשים ללמוד איתם. בידע פלוס צוות יועצים מנוסים אשר תמיד שמחים לענות על כל שאלה, לתת פידבק על מסמכים כתובים, או לענות על שאלות טכניות כמו הרשמה לבחינה. מדי חודש אנו מעבירים סדנת אפליקיישן – Application Skills Workshop – המוצעת בחינם לכל התלמידים, ומועברת ע"י מנכ"ל ידע פלוס אנדריאה לאנג-רז, בוגרת אוניברסיטת קולומביה בניו יורק ומרצה בטכניון. הסדנה מקנה לתלמידים ידע חשוב הקשור לתהליך הגשת המועמדות הידוע במורכבותו.

רוצה לדעת עוד על מבחן Toefl?

Seeing is believing. אנו מזמינים אותך לפגישת ייעוץ ושיעור ניסיון ללא תשלום והתחייבות. נשמח לדבר איתך ולייעץ בבניית תוכנית עבודה מסודרת. השאר פרטים/ התקשר 1700-709-907

למידע אודות בחינות נוספות שיכולות להידרש לצד בחינת Toefl:

SAT GMAT | GRE

שם קורסמיקוםמועד פתיחהימי לימודשעותמבחנים
TOEFLרמת גןכל חודשאמצע שבוע17:30-21:30כל שבוע
חוות דעת
 • Nadav Yunik was accepted for B.A. studies at University of Colorado and University of Michigan
  B.A. - University of Colorado & University of Michigan
  Nadav Yunik
 • Nitzan Koren was accepted for a Bachelor of Architecture at Pratt Institute
  Bachelor of Architecture - Pratt Institute
  Nitzan Koren
 • Roy Kirshon was accepted for an MBA at Duke University
  MBA - Duke University
  Roy Kirshon
 • Yotam Mosinzon was accepted for a B.A. at the University of Michigan and Georgia Institute of Technology
  BA - University of Michigan, Georgia Institute of Technology
  Yotam Mosinzon
 • Maya Lusky was accepted for a B.F.A. at Parsons, School of Visual Arts, and University of the Arts London
  B.F.A. - Parsons, School of Visual Arts, University of the Arts London
  Maya Lusky
 • “I utilized Yeda-Plus  in preparing my applications to my chosen universities. The result: I have been accepted to the PhD program at my first choice university on full scholarship!! Thank you Yeda Plus!”
  PhD in Social Work - University of Southern California
  Hadass Moore
Call Now Button
השאר פרטים
close slider

1-700-709-907

מתעניין בקורס:

                       קורנגה - בניית אתרים מפת אתר