• שאלות ותשובות על GMAT

  מתי מדווחים לישראל הציונים של מבחני ה-GMAT? 

  את הציונים הלא-רשמיים תקבל מיד! לאחר שיינתן ציון לחיבור, יישלחו הציונים (שבועיים ימים) הרשמיים אליך ואל ארבעת המוסדות האקדמיים שבהם בחרת.

  היכן אני יכול לגשת למבחן תרגול חינמי של GMAT? 

  ניתן לגשת למבחן תרגול חינמי ל-GMAT במשרדי ידעפלוס בתל-אביב, או להוריד את המבחנים ללא תשלום באתר www.mba.com.

  מהי עלות המבחן?

  עלות המבחן כיוום עומדת על $250. ללא קשר למספר החלקים שנעשו בבחינה.

  כמה פעמים אפשר לעשות את הבחינה?

  בארץ הבחינה מתקיימת פעמיים בשבוע. אין צורך להירשם חודשים רבים מראש, אם המועמד מעוניין ללמוד בישראל הוא יכול לעשות את הבחינה כמה פעמים שירצה. אך אם המועמד רוצה להתקבל למוסדות היוקרתיים בעולם- לקיחת המבחן למעלה מפעם אחת או פעמיים עשוייה לפגוע בסיכויי הקבלה. לכן, אנו ממליצים לכם להתכונן בצורה הטובה ביותר למבחן זה על מנת לחסוך זמן רב ועלות כספית גבוהה. ב GMAT לא מתפשרים על איכות!

  מה הבחינה כוללת ואיזה ציון אני צריך על מנת להתקבל?

  הבחינה כוללת חלקים מילולי, כמותי וחיבור. מועמדים שמעוניינים להתקבל למוסדות היוקרתיים בעולם צריכים לקבל 700 ומעלה במבחן. מועמדים שרוצים ללמוד בארץ יצטרכו לקבל לפי דרישות האוניברסיטאות. הארץ האוניברסיטאות דורשות רק את הציון בחלק הכמותי (חוץ מהמוסדות בהם התואר הוא בינלאומי המתקיים באנגלית או אוניברסיטת חיפה- אלו דורשים את כל הבחינה). מועמדים שמעוניינים להתרקבל לאוניברסיטת תל אביב- ציון של 46-48 דרוש בחלק הכמותי, אוניברסיטת בר אילן דורשת מינימום של 44 בחלק הכמותי, האוניברסיטה העברית בירושלים עושה סכם לפיו ממוצע התואר הראשון + ציון מבחן ה- GMAT בחלק הכמותי צריכים להיות > מ- 130, אוניברסיטת חיפה דורשת מינימום של 550 בבחינה (ומבקשת לעשות גם את המילולי וגם את הכמותי).

  האם מרכז ידעפלוס מאפשר לשלם עבור קורסי ההכנה ל- GMAT בכספי הפיקדון? 

  כן, אתה יכול לשלם עבור הקורסים שתלמד בידעפלוס באמצעות כספי הפיקדון של השירות הצבאי או השירות הלאומי. לקבלת פרטים, אנא התקשר אלינו לטלפון 1700-709-907.

  האם אתם נותנים שיעורי הכנה פרטיים ל- GMAT? 

  כן, אפשר לארגן עבורך שיעורים פרטיים עם המורים שלנו באזור תל-אביב ובאזור חיפה.

  היכן מתקיימים קורסי ה- GMAT של מרכז ידעפלוס? 

  קורסי ההכנה של ידעפלוס ל- GMAT מתקיימים בתל-אביב וחיפה.

  האם אני יכול ללמוד בידעפלוס רק את החלק המתמטי של מבחן ה- GMAT, ללא החלק המילולי והחיבור? האם ניתן לעשות זאת? 

  כן, ניתן להתכונן בידעפלוס רק לחלק אחד של מבחן ה-GMAT – הן בקורסים המתקיימים בתל-אביב והן באלה המתקיימים בחיפה.

  היכן אני יכול לקבל מידע על בית ספר לאודר למנהל עסקים (Lauder Business School) שבווינה, אוסטריה? 

  היועצים של ידעפלוס ללימודים אקדמיים יוכלו לענות על שאלותיך בנוגע לתוכנית הלימודים הזו. אנא התקשר אלינו לטלפון

  1700-709-907. בית ספר לאודר למנהל עסקים מקיים תוכנית לימודים לתואר שני לסטודנטים יהודים. סטודנטים ישראלים יכולים לקבל מלגה.

  קרא עוד: TOEFL
  קרא עוד: GRE

 • ידע פלוס | קורס GRE ביוכימיה | הכנה למבחן GRE ביוכימיה
  GRE Biochemistry

  מה חשוב לדעת על מבחן GRE ביוכימיה?

  מבחן ה GRE ביוכימיה הנו מבחן הנדרש כתנאי קבלה לתוכנית הארבע שנתית ברפואה באוניברסיטת תל אביב ובר אילן (בשלוחה בצפת). המבחן מורכב משאלות רב ברירתיות באנגלית בנושאים ביוכימיהביולוגיה של התאביולוגיה מולקולרית וגנטיקה. על מנת לעבור את המבחן בהצלחה, יש להפגין יכולת פתרון בעיות וידע נרחב בנושאי המבחן.

  המבחן מורכב מ-180 שאלות והוא עורך 170 דקות. ישנם שלושה חלקים למבחן: שאלות אמריקאיות, שאלות מושגים ושאלות בנושא טקסטים מדעיים. במבחן זה, מקבלים נקודות על תשובות נכונות אך יורדות נקודות על תשובות שגויות.

  המרכז שלנו מכין מועמדים לתכניות ברפואה ולתארים מתקדמים באוניברסיטאות מובחרות בארה"ב, קנדה ובאירופה ובשנים האחרונות לקראת תהליך ההרשמה לתכניות ברפואה בישראל. ניסיון רב השנים של ידע פלוס- MBA Center בהכנה לקראת מבחן זה הביא אותנו להיות המרכז המקצועי ביותר בארץ. ברשותנו מבחני סימולציה רבים ושחזורים של המבחנים הרבים מהשנים האחרונות כמו גם חומר לימודי רב, מעבר למה שקיים במרכזים מתחרים שנפתחו לאחרונה בשל הביקוש הרב לתכניות אלו. המורים שלנו הם מהשורה הראשונה! מעבר להיותם מומחים בתחום הוראת המדעים, הם למדו במשך השנים את המבחן ופיתחו אסטרטגיות למידה ופתרונות. אנו ממשיכים בכל מועד בחינה ללמוד את המבחן ואת השינויים שנעשים בו וכך אנו מצליחים לפצח את אופן פתירת מבחן זה ולהעביר את הכלים לסטודנטים שלנו. מבחן זה מהווה את חסם הכניסה הקשה ביותר שאתם צריכים להתמודד איתו.

  למה לעשות קורס הכנה לביוכימיה GRE Biochemistry ?

  קורס הכנה לביוכימיה GRE Biochemistry של ידעפלוס מעניק לכם את היתרון שאתם זקוקים לו על פני שאר המועמדים, ומכניס אתכם לתכנית המתאימה לכם. היתרונות של ידעפלוס הן כיתות קטנות (עד 12 תלמידים) מורים מצוינים (דוקטור בביוכימיה), סימולציות רבות ושחזורי מבחנים וייעוץ ללימודים בחו"ל ע"י צוות המומחים שלנו. ספר ההכנה לקראת הבחינה בו אנו עושים שימוש הוא הספר הטוב ביותר כיום להכנה לבחינה זו.

  נעזור לך לבחור את התוכנית לימודים המתאימה ביותר.

  30% מהקורס מתבסס על תירגול למבחן עצמו! צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ חינם! אנו נסייע לך בהערכת סיכוייך להתקבל לתואר על פי בחירתך.

  תאריכי הקורס הקרוב:

  משך הקורסתאריך המבחןימיםמיקום
  16 ליולי – 17 בפספטמבראוקטובר\נובמבר 2013ימי שלישי 18:00 – 22:00תל-אביב
 • ידע פלוס | קורס GRE פסיכולוגיה | הכנה למבחן GRE פסיכולוגיה

  GRE Psychology

  מה חשוב לדעת על קורס GRE פסיכולוגיה?

  GRE subject בפסיכולוגיה היא בחינה אשר רבים מממוסדות להשכלה הגבוהה בארה"ב ובבריטניה דורשים כתנאי קבלה ללימודי תואר שני או דוקטורט. מוסדות אחרים ממליצים להיבחן בה על מנת לשפר את סיכויי הקבלה לאוניברסיטה.

  לחלק ממרכזי הרישום יש פורמולה בסיסית לקבלת מועמד הכוללת את ממוצע ציוני המועמד בתואר הראשון (GPA), ציון במבחן ה- GRE הכללי, וציון מבחן ה-subject GRE בפסיכולוגיה כקריטריונים בסיסיים לקבלה למוסד. כך, שבמידה ואין לך ציון ממוצע גבוה בלימודי התואר הראשון, או במבחן ה GRE הכללי, יש לך סיכוי לפצות על כך במידה ותקבל ציון טוב במבחן ה GRE subject בפסיכולוגיה ובכך לעבור את חתך הקבלה הראשוני. רק במידה ותעבור את חתך הקבלה הראשוני, מרכז הרישום יקרא את שאר החומרים ששלחת קרי, ההמלצות שלך והחיבור האישי. באופן טיפוסי, אוניברסיטאות מקבלות בין 50-600 בקשות כל שנה ולכן חשוב מאוד לעבור את החתך הראשוני.

  ניתן להיבחן במבחן ה GRE subject, GMAT בפסיכולוגיה שלוש פעמים בשנה. משך הבחינה הוא שעתיים ו- 50 דקות שבמהלכן הנבחן מתבקש לענות על 205 שאלות רב ברירתיות, בעלות 5 תשובות אפשריות. הבחינה בודקת את הידע של הנבחן והבנתו את העקרונות והתיאוריות בפסיכולוגיה. הבחינה מחולקת לשלושה חלקים:

  • פסיכולוגיה התפתחותית, אישיותית, אבנורמאלית, קלינית וחברתית- 43% מהשאלות בבחינה.
  • תפיסה וחושים, פיזיולוגית, למידה וקוגניציה-40% מהשאלות
  • סטטיסטיקה ושיטות מחקר, מבחנים ומדדים וההיסטוריה של הפסיכולוגיה- 17% מהשאלות

  הסטודנט יקבל שלושה ציונים: ציון המבחן הכולל, תוצאות תת המבחן בשאלות בנושא פסיכולוגיה חברתית ותוצאות תת המבחן בשאלות בנושא סטטיסטיקה ושיטות מחקר. עם זאת, השאלות במבחן אינם מחולקות לפרקים אם כי מפוזרות לכל אורך המבחן.

  הבחינה הנה ברמה גבוהה מאוד הנה אך מבוססת על שיעורים שנלמדו לרוב במהלך תואר ראשון בפסיכולוגיה. מועמדים שלא למדו פסיכולוגיה בתואר הראשון זקוקים להכנה על מנת להצליח בבחינה זו.

  מה חשוב לדעת על הבחינה?

  בידע פלוס ההכנה לקראת מבחן ה GRE בפסיכולוגיה היא באמצעות שיעורים פרטיים עם דוקטור ריק ברג, פרופסור לפסיכולוגיה. בשיעורים לומד הסטודנט אסטרטגיות להצלחה במבחן ומקבל את כל חומר הלימוד שעליו ללמוד לקראת המבחן. השיעורים מתבצעים לפי נוחות הסטודנט בבוקר או בערב. הספר שממנו אנו מלמדים הוא הספר הרשמי של המרכז שמפיק את הבחינה:

  אתם מוזמנים להתקשר אליו ל 1-700-709-907 על מנת לקבל מידע נוסף ופרטים. סמנכ"ל ידע פלוס, גברת שירלי בלובשטין לוי, הנה פסיכולוגית חברתית, בוגרת אוניברסיטת תל אביב, תתן לך ייעוץ והכוונה בנושא היעילה ביותר ללמוד לקראת הבחינה.

  קרא עוד: TOEFL
  קרא עוד: SAT

 • ידע פלוס | שאלות נפוצות GRE

  שאלות נפוצות – GRE

  היכן ומתי מתקיים מבחן ה- GRE בישראל?

  מבחני ה- GRE מתקיימים בתל-אביב, במכללת רמת גן (פנחס רוטנברג 87), מרכז פרומטריקס מספר פעמים בחודש. פרטים נוספים בנוגע להרשמה ולנוהלי המבחן ניתן למצוא באתר www.gre.org.
  עליך לחכות לחודש הקלנדרי הבא כדי לגשת פעם נוספת למבחן ה- GRE! מחירי המבחנים עשויים להשתנות. לקבלת פרטים נוספים בנוגע להרשמה ולמחירים, אנא התקשר אלינו לטלפון 1700-709-907 או היכנס לאתר שלנו – www.yedaplus.co.il.

  מתי מדווחים הציונים של מבחני ה- GRE?

  את הציונים הלא-רשמיים תקבל מיד. לאחר שיינתן ציון לחיבור, יישלחו הציונים הרשמיים אליך ואל ארבעת המוסדות האקדמיים שבהם בחרת.

  היכן אני יכול לגשת למבחן תרגול חינמי של GRE?

  ניתן לגשת למבחן תרגול חינמי ל-GRE במשרדי ידעפלוס בתל-אביב, או להוריד את המבחנים ללא תשלום באתר www.gre.org.

  האם מרכז ידעפלוס מאפשר לשלם עבור קורס ההכנה ל- GRE בכספי הפיקדון? 

  כן, בהחלט. במרכז ידעפלוס אפשר לשלם באמצעות כספי הפיקדון של השירות הצבאי או השירות הלאומי. לקבלת פרטים, אנא התקשר אלינו לטלפון 1700-709-907.

  מתי מתקבלים ציוני מבחן הכתיבה האנליטית של GRE? 

  הציונים מתקבלים כשבועיים-שלושה לאחר המבחן, או עד שישה שבועות אם הגשת את החיבור בכתב-יד. המוסדות האקדמיים שביקשת להעביר אליהם את הציונים – יכולים לקבלם בצורה אלקטרונית.

  האם קיימים שיעורי הכנה פרטיים ל- GRE?

  כן, אפשר לארגן עבורך שיעורים פרטיים באזור תל-אביב ובאזור ירושלים.

  היכן מתקיימים קורסי ה- GRE של מרכז ידעפלוס? 

  קורסי ההכנה של ידעפלוס למבחן ה-GRE מתקיימים בתל-אביב ובחיפה. בנוסף לכך מקיים מרכז ידעפלוס בתל-אביב קורס הכנה למבחני ה- GRE בתחומים אקדמיים ספציפיים (GRE-Subject).

  כיצד נרשמים למבחני ה- GRE בתחומים אקדמיים ספציפיים? 

  לקבלת פרטים בנושא, אנא היכנס לאתר www.gre.org או התקשר למרכז ידעפלוס, לטלפון 1700-709-907.

  האם אפשר לגשת בישראל למבחן ה-GRE בתחום הפסיכולוגיה או הביוכימיה? 

  כן, זה אפשרי. מבחני GRE בפסיכולוגיה וביוכימיה מתקיימים בישראל שלוש פעמים בשנה – באפריל, אוקטובר ונובמבר. לקבלת פרטים בנושא, אנא צור קשר עם מרכז ידעפלוס, בטלפון 1700-709-907.
  במרכז ידעפלוס תוכל לקבל ייעוץ גם בנושא קבלה ללימודי פסיכולוגיה לתואר שני ולדוקטורט. תוכל להתייעץ אצלנו עם מדריכים לתוכניות הלימוד ולהגשת מועמדות ללימודי תואר שני בפסיכולוגיה (בעיקר פסיכולוגיה קלינית). אנשי הצוות והיועצים שלנו, פסיכולוגים בהכשרתם, ידריכו וילוו אותך בתהליך הגשת המועמדות ללימודי תואר שני בישראל, בארצות הברית ובקנדה. צור איתנו קשר בטלפון 1700-709-907 לקבלת פרטים ולקביעת פגישה.

  קרא עוד: TOEFL
  קרא עוד: GMAT

 • שימוש בבחינת ה- SAT לצורך קבלה למוסדות בארץ

  כל המוסדות בארץ מקבלים את בחינת ה- SAT במקום הפסיכומטרי, למעט האוניברסיטה העברית ותוכניות הרפואה. במידה ויש תעודת בגרות אמריקאית, ניתן להשתמש בבחינה בכל המוסדות. "תלמידים רבים באים אלינו לאחר שנבחנו בבחינה הפסיכומטרי וקיבלו ציון שלא עבר את דרישות הסף," אומרת אנדריאה לאנג-רז, מנהלת מרכז ידע פלוס MBA CENTER להכנה ללימודים גבוהים בחו"ל. "לאחר שהם עושים את מבחן SAT, המועמדים לרוב מתקבלים למוסדות שנדחו מפאת ציון פסיכומטרי לא מספק".

  לאלו המתלבטים בין לימודי תואר ראשון בארץ או בחו"ל – בחינת ה- SAT מציעה מרווח תמרון מעולה. היות וניתן להשתמש בבחינה הן בארץ והן בחו"ל, הכנה למבחן ה- SAT מבטיחה שהמאמץ והכסף לא יעלו בתוהו במידה ותוכניותך משתנות.

  חולם על לימודים בארה"ב?

  אם פנייך לארה"ב, בחינת ה- SAT היא הדרך בשבילך, וכנראה המשימה החשובה ביותר בתהליך הכנת המועמדות. בשנים האחרונות ובשנה האחרונה בפרט, תהליך הקבלה בארה"ב הפך ליותר ויותר תחרותי. לכן, ציון גבוה במבחן SAT הוא קריטי לקבלה באוניברסיטאות עילית וכן להבטחה של חבילת Financial Aid (סיוע כלכלי). "מהסטטיסטיקה שלנו עולה כי 90% מהמועמדים שהתקבלו השיגו תוצאות מרשימות בבחינה – 2100 מתוך 2400 נקודות לפחות," מוסיפה מנכ"ל ידע פלוס לאנג-רז. "ציון ה- SAT הוא השלב הראשוני בתהליך הקבלה, והמקום שבו נופלים רוב המועמדים.

  קרא עוד: TOEFL
  קרא עוד: GMAT

 • הימנע מתלאות הפסיכומטרי: בחינת ה-SAT

  הבחינה הפסיכומטרי הפכה לחלק אינטגרלי מחייהם של מרבית הצעירים בישראל. בחינה זו, הידועה כקשה ביותר, עם הכנה יקרה ועם מגבלות אדמיניסטרטיביות רבות, מטילה מורא על צעירים רבים ולעתים קרובות מעכבת את ההתקדמות האקדמית שלהם. בחמש השנים האחרונות בחינה חלופית כובשת את צעירי ישראל: בחינת SAT. בין אם ברצונך ללמוד בארץ או בחו"ל – בחינת ה- SAT, המנוהלת ע"י חברת College Board האמריקאית, מהווה אלטרנטיבה מעולה ופופולרית לבחינה הפסיכומטרית.

  מהו מבנה בחינת ה- SAT?

  בחינת ה- SAT מורכבת משלושה חלקים: כתיבה ודקדוק; הבנת הנקרא ואוצר מילים; ומתמטיקה. כל חלק מנוקד בסקאלה של 200-800 נקודות, כאשר הציון המקסימלי הוא 2400 והציון המקסימלי עבור החיבור הוא 12 נקודות. במבחן עצמו עשרה פרקים המחולקים באופן כמעט שווה בין הנושאים. למבחן שישה מועדים בשנה, והמבחנים בישראל מתנהלים בתל אביב, חיפה ובירושלים.

  איזו בחינה קלה יותר?

  כל עוד המועמד למד אנגלית ברמה של 5 יחידות וביצע הכנה מעמיקה לבחינה, מבחן SAT צפוי להיות קל יותר מהבחינה הפסיכומטרית. יש לכך מספר סיבות: ראשית, החלק הכמותי בבחינת ה- SAT קל משמעותית מזה של הפסיכומטרי (שווה ערך לרמה של 4 יחידות), וכן ניתן להשתמש במחשבון מדעי במהלך הבחינה. שנית, כמות אוצר המילים שיש ללמוד, למרות שרוב המילים באנגלית מתקדמת, היא קטנה מזו הנדרשת בבחינה הפסיכומטרית: כ-2500 מילים לעומת קרוב ל-6000 מילים בבחינה הפסיכומטרית. האספקט האדמיניסטריבי גם הוא ידידותי יותר: בבחינת ה- SAT ניתנות שתי הפסקות העוזרות לשימור הריכוז במהלך המבחן. כמו כן, אין תקופת המתנה בין בחינה לבחינה, וניתן לעשות מבחן שוב לאחר חודש בלבד במידה ויש צורך בשיפור הציון. עלות הבחינה הוא כ-80 דולר.

  קרא עוד: GMAT
  קרא עוד: TOEFL

 • ידע פלוס | קורס LSAT | הכנה למבחן LSAT

  מבנה מבחן LSAT

  עמידה במבחן ה-LSAT מהווה את סף הקבלה לבתי הספר השונים למשפטים והמסלולים השונים שלהם. בתי הספר למשפטים מתייחסים בכובד ראש לתוצאות מבחני ה-LSAT בעת קבלת החלטות לגבי מועמדים ללימודים.

  המיומנויות הנבדקות במבחני ה-LSAT נחשבות לחיוניות בהערכת היכולת להצליח בבתי הספר למשפטים, והן כוללות את היכולת לקרוא ולהבין במדויק ולעומק מלל מורכב, יכולת ארגון וניהול של מידע חיוני, וכן היכולת להסיק מסקנות, לחשוב באופן ביקורתי, לנתח ולהעריך את ההיגיון ואת הטיעונים של אנשים אחרים.

  מבחני ה-LSAT בנויים מארבעה חלקים בני 35 דקות כל אחד, בצורת שאלון אמריקאי, וכוללים הסקת מסקנות, הבנת הנקרא ומשחקי היגיון ומחשבה.

  הציון שלכם יורכב משקלול התוצאות של ארבעת חלקי המבחן. ייתכן שיהיה למבחן גם חלק חמישי, שאינו מקבל ציון, והוא מכיל מקבץ של שאלות עתידיות אפשריות שיכולות להופיע במבחנים.

  בסוף המבחן עליכם לכתוב חיבור במשך 35 דקות. על החיבור לא תקבלו ציון, אך העתקים ממנו יישלחו לבתי הספר למשפטים שאליהם תירשמו.

  שלושת סוגי השאלות שעשויות להיות במבחני ה-LSAT (מבחן אמריקאי)

  הבנת הנקרא – שאלות הבוחנות את מיומנויות הקריאה שלכם, כולל הבנה ותובנות, ניתוח חומר ארוך ומורכב הדומה לחומרים שאיתם תתמודדו בבית הספר למשפטים ובמהלך הקריירה המקצועית שלכם. חלק זה של המבחן כולל ארבעה מקבצים של שאלות קריאה, שלאחריהם נשאלות ארבע עד שמונה שאלות שנועדו לבחון מיומנויות קריאה והסקת מסקנות.

  ניתוח אנליטי – שאלות הבוחנות את היכולת שלכם להסיק מסקנות הגיוניות בנוגע למבנה של מערכות יחסים. תקבלו מקבץ של הצהרות וכללים או עקרונות המתארים מערכות יחסים בין בני אדם, עניינים או אירועים שונים, ויהיה עליכם להסיק מסקנות על ידי דדוקציה. חלק זה של המבחן משקף את סוגי הניתוחים המורכבים שלהם תידרשו בעת פתרון סוגיות משפטיות שונות.

  הסקת מסקנות – שאלות המיועדות להעריך את יכולתכם לנתח, להעריך באופן ביקורתי, ולהשלים טיעונים המועלים בשפה רגילה. תתבקשו לקרוא קטע קצר ואחר כך להשיב על מספר שאלות המתייחסות אליו. השאלות מעריכות מיומנויות של חשיבה ביקורתית והסקת מסקנות. תתבקשו ליישם עקרונות או כללים ולזהות טיעונים לקויים על מנת להסיק מסקנות מבוססות ומנומקות היטב, ולנמק באופן אנלוגי.

  מידע על ציונים

  הציונים במבחני ה-LSAT נעים בטווח שבין 120 ל-180 נקודות.

  מידע על המבחנים

  מבחני ה-LSAT נמשכים 3 וחצי שעות, ומתקיימים בתל-אביב, בבית ציוני אמריקה, שלוש פעמים בשנה, בחודשים יוניאוקטוברודצמבר.

  הרשמה

  באתר www.lsac.org תוכלו להירשם למבחן.

  מועדי השיעורים

  קורסמיקוםפתיחת קורס חדשיום לימודיםשעהמועדי מבחן
  LSATתל-אביבכל ארבעה שבועותמשתנהמשתנהארבע פעמים בשנה

  קורס הכנה מקיף זה יגביר את המוטיבציה שלכם, ישפר את היכולות שלכם ואת הסיבולת וכושר העמידה שלכם, כדי שתהיו מוכנים בצורה מיטבית לקראת המבחן האמיתי. השיעורים מתקיימים פעמיים בשבוע בין השעות 17:30 ל-21:30 במשרדינו בתל-אביב (בקרבת מגדלי עזריאלי). ההרשמה לקורס זה נפתחה, ומספר המקומות בו מוגבל.

  הכנה למבחני ה-LSAT עם ידע פלוס


  ידעפלוס – באישור משרד החינוך!


  קורס SAT הכנה מקיף זה, הכולל 70 שעות, יעלה את המוטיבציה שלכם, ישפר את היכולות שלכם ואת הסיבולת וכושר העמידה שלכם, כדי שתהיו מוכנים בצורה מיטבית לקראת המבחן האמיתי. מורה הקורס הוא דוקטור למשפטים, אשר יצר – ואף לימד – מגוון קורסים בבתי ספר למשפטים בארצות הברית, כולל אוניברסיטת קליפורניה בלוס אנג'לס (UCLA).

  ידעפלוס גאה להכריז על שיתוף פעולה עסקי עם מרכז MBA – מרכז ההכנה למבחנים הטוב מסוגו באירופה, הן מבחינת מספר הסטודנטים הן מבחינת רמת ההישגים במבחנים. קורס ההכנה למבחני ה-LSAT קיבל אישור רשמי ממחלקת הפיתוח הפדגוגי של מרכז MBA.

  מבנה קורס ההכנה למבחני ה-LAST:

  המפגש הראשון כולל בחינה רשמית מלאה, והוא נועד לספק לכם מידע על רמתכם הבסיסית, למפות את החולשות והחוזקות שלכם, ולאפשר לעקוב אחר התקדמותכם במהלך הקורס.
  10 המפגשים הבאים הם מפגשי הדרכה (40 שעות לימוד סך הכול). בכל שבוע מוצגים במפגש נושאים חדשים שעליכם ליישם במבחן קצר, בשעה האחרונה של כל מפגש.
  במהלך השבועיים האחרונים של הקורס מתקיימים מרתונים שבהם תוכלו לתרגל ולשפר את מיומנויות ההיבחנות שלכם. המרתונים כוללים שישה מבחנים מלאים (24 שעות לימוד סך הכול). לאחר המבחן יתקיים מפגש משוב שבמהלכו יעבור איתכם המורה על המבחן ויענה על שאלות נוספות שיעלו.

  קרא עוד: TOEFL
  קרא עוד: GMAT

 • ידע פלוס | קורס SAT2 | הכנה למבחן SAT2

  SAT2

  מבחני SAT נועדו לבחון את רמת הידע והמיומנויות שלכם בנושא מסוים. מבחני ה- 2 SAT  הם מבחנים בני שעה אחת לכל נושא שנבחר. ביום הבחינה ניתן לגשת לשלושה מבחנים לכל היותר.

  הציונים של מבחני 2 SAT נעים בטווח שבין 200 ל-800 נקודות. כל מבחן נמשך בדרך כלל שעה אחת, וכולל 50 שאלות.

  לא ניתן לגשת באותו יום גם למבחן ה- SAT הרגיל וגם למבחן Sat 2.

  22 נושאי הבחינה כוללים:

  • ספרות
  • היסטוריה של ארצות הברית
  • היסטוריה כללית
  • מתמטיקה רמה I
  • מתמטיקה רמה II
  • ביולוגיה אקולוגית ומולקולארית
  • כימיה
  • פיסיקה
  • צרפתית – קריאה
  • צרפתית – קריאה והאזנה
  • גרמנית – קריאה
  • גרמנית – קריאה והאזנה
  • ספרדית – קריאה
  • ספרדית – קריאה והאזנה
  • עברית מודרנית – קריאה
  • איטלקית – קריאה
  • לטינית – קריאה והאזנה
  • יפנית – קריאה והאזנה
  • קוריאנית – קריאה והאזנה
  • סינית – קריאה והאזנה

  בחינות השפה הכוללות האזנה מתקיימות אך ורק בנובמבר.

  במרכז ידעפלוס מתקיימים שיעורי עזר אישיים לכל תלמיד שמתכוון לגשת לאחד ממבחני ה-Sat 2 בתל-אביב או בירושלים. השיעורים האישיים שלנו מכינים את התלמיד כך שיוכל להצליח בנושא שבחר להיבחן בו – וזאת באמצעות לימוד טכניקות מוכחות ובאווירה אישית. בשיעורים אלה מקבל התלמיד את תשומת לבו המלאה והבלעדית של המורה, וכן את כל חומרי הלימוד שהוא זקוק להם כדי להתכונן לבחינה כראוי.

  המורים שלנו מנוסים מאוד ובעלי הכישורים הנדרשים כדי לעזור לכם לשפר את הציון שלכם.

  אם אתם מעוניינים במפגשים אישיים של ידעפלוס כהכנה למבחני ה-SAT 2, או אם אתם רוצים לקבל מידע נוסף על הקורסים שלנו, אנא צרו איתנו קשר בטלפון 1700-709-907 (או 972-3-624-3107 , אם אתם מתקשרים מחוץ לישראל).

  קרא עוד: TOEFL
  קרא עוד: GMAT

 • ידע פלוס | שאלות נפוצות SAT

  היכן מתקיים מבחן ה- SAT בישראל?

  בתל-אביב מתקיימים מבחני ה- SAT בבית ציוני אמריקה, רחוב אבן גבירול פינת דניאל פריש 1. מספר הטלפון של בית ציוני אמריקה: 03-695-9341.
  בירושלים נערכים מבחני ה- SAT בבית הספר האנגליקני הבינלאומי, רחוב הנביאים 38 (Prophet Street), סמוך לרחוב יפו במרכז ירושלים. מבחן נוסף מתקיים ב- (AIS (American International School הממוקם באבן יהודה.
  מבחני ה- SAT מתקיימים 6 פעמים בשנה. לקבלת מידע נוסף, אנא היכנס לדף של SAT באתר האינטרנט שלנו –www.yedaplus.co.il.
  כדי להירשם למבחן ה- SAT בישראל עליך לציין כתובת מגורים בישראל במערכת הרישום של מועצת המכללות. פרטים נוספים ניתן לקבל באתר www.collegeboard.com.

  אם אחמיץ את תאריך הרישום למבחן ה- SAT, האם אוכל לגשת למבחן בכל זאת? 

  בתל-אביב ובירושלים ניתן להירשם על בסיס "Stand By" ליום שבו מתקיים מבחן ה- SAT. עליך להתקשר למרכזי הבחינה ולבקש שיצרפו אותך לרשימת ההמתנה. כשבוע לפני מועד המבחן תוכל לקבל אישור על מיקומך ברשימה.  עליך להגיע למרכז שבו מתקיים מבחן SAT לפחות שעה לפני תחילת המבחן, ובהתבסס על קיומו של מקום פנוי ועל מספר המבחנים הנערכים באותו יום תוכל להירשם למבחן ולשלם עבורו במקום.
  תחויב בתשלום נוסף בסך 50$. ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי. עליך להביא תעודה מזהה בתוקף, וכן שני עפרונות 2# (HB). אנו ממליצים להצטייד גם בשעון, ובמזון ושתייה לזמן ההפסקות. כמו כן אנו מציעים כי תקרא באתר www.collegeboard.com את כל המידע הנוגע לאמצעי הזיהוי הנדרשים ולתנאי התשלום.

  כדי להיבחן בתל-אביב, עליך להתקשר לבית ציוני אמריקה – לטלפון 03-6959341 או 050-586-1325 – ולבקש להיכנס לרשימת ההמתנה.
  כדי להיבחן בירושלים, עליך להתקשר לבית הספר האנגליקני הבינלאומי, לטלפון 02-567-7200.
  מידע בנושא מבחני ה- SAT ניתן למצוא באתר האינטרנט שלנו – www.yedaplus.co.il או באתר www.collegeboard.com.

  האם בישראל ניתן לגשת למבחן SAT בשבת? 

  לא, בישראל מתקיימים מבחני ה- SAT ביום ראשון. בעת ההרשמה למבחן באתר האינטרנט של מועצת המכללות, כאשר תציין את כתובת המגורים שלך בישראל וכי ברצונך להיבחן בישראל – תקבל באופן אוטומטי תאריך למבחן שיתקיים באחד מימי הראשון. מידע נוסף בנושא מבחני ה- SAT ניתן למצוא באתר האינטרנט שלנו – www.yedaplus.co.il – או באתרwww.collegeboard.com.

  האם ציוני ה- SAT מתקבלים על ידי המוסדות להשכלה גבוהה בישראל – אוניברסיטת בר-אילן, אוניברסיטת תל-אביב, הטכניון, האוניברסיטה העברית ואוניברסיטת חיפה?

  אוניברסיטת חיפה, אוניברסיטת תל אביב, הטכניון, אוניברסטת בר אילן ואוניברסיטת באר-שבע (בן גוריון) מקבלות סטודנטים גם בהסתמך על ציוני ה- SAT.
  סטודנטים יכולים להגיש את הציונים של מבחני ה- SAT שלהם במקום לגשת למבחן הפסיכומטרי הנהוג בישראל. אם יש לסטודנט תעודת בגרות – ציוני ה- SAT מתקבלים על בסיס אישי, כל מקרה לגופו. בית הספר "רקנטי"- IDC בהרצליה (בית ספר פרטי) דורש מכל הסטודנטים המגיעים מחו"ל הן את ציוני ה- SAT והן את ציוני ה- TOEFL.
  מידע נוסף בנושא מבחני ה- SAT ניתן למצוא באתר האינטרנט שלנו – www.yedaplus.co.il.

  היכן אני יכול לגשת למבחן תרגול חינמי של SAT?

  באתר http://www.collegeboard.com ניתן להוריד ללא תשלום מבחני תרגול למבחן SAT. כמו כן, במשרד של מרכז ידעפלוס בתל-אביב יש מבחני תרגול רבים נוספים.

  האם מרכז ידעפלוס מאפשר לשלם עבור ה- SAT בכספי הפיקדון? 

  כן, בהחלט. מרכז ידעפלוס מוכר על ידי משרד החינוך ולכן ניתן לשלם עבור הקורסים באמצעות כספי הפיקדון של השירות הצבאי או השירות הלאומי. לקבלת פרטים, אנא התקשר אלינו לטלפון 1700-709-907.

  כיצד אוכל לדעת אילו מכללות דורשות עמידה במבחן SAT II? 

  המידע קיים באתר של מועצת המכללות (collegeboard.com). באתר זה תוכל לחפש מכללות ולברר מהו התאריך האחרון להגשת מועמדות לכל אחת מהן. אתה יכול, כמובן, להתקשר אלינו ולקבל את המידע.

  לכמה שנים תקף מבחן ה -SAT? 

  המבחן תקף לתקופה של 5 שנים.

  האם קיימים שיעורי הכנה פרטיים לבחינת SAT?

  כן, אפשר לארגן עבורך שיעורים פרטיים ובאזור תל-אביב

  היכן מתקיימים קורסי ה- SAT של מרכז ידעפלוס? 

  קורס SAT של ידעפלוס מתקיים בתל-אביב ליד עזריאלי ובחיפה ליד קניון לב המפרץ.

  היכן מתקיים מבחן ה-SAT II בישראל? 

  מבחני SAT II מתקיימים בתל-אביב ובירושלים.

  היכן אוכל להשיג בישראל טופסי מבחן SAT בחינם? 

  ניתן לקבל בחינם טופסי מבחן SAT במרכז ידעפלוס.

  האם יש אפשרות לגשת למבחן ה- SAT במהלך שנת לימודים בישיבה בישראל? 

  כן, מרכז ידעפלוס מקיים קורסים במיוחד למטרה זו. ניתן לגשת למבחן ה- SAT בירושלים 6 פעמים בשנה. מועדי הקורס מפורטים באתר של מרכז ידעפלוס – www.yedaplus.co.il.

  כיצד אוכל לברר מהו ציון מבחן ה- SAT הממוצע הנדרש על-ידי המכללה בארצות הברית שאני מעוניין ללמוד בה? 

  למרכז ידעפלוס יש בסיס נתונים המכיל את המידע הזה. לקבלת פרטים נוספים, אנא התקשר אלינו לטלפון 1700-709-907. תוכל להגיע למשרדינו ולקרוא את המידע הרלבנטי אשר נמצא ברשותנו וכולל את ציוני SAT הממוצעים הנדרשים על-ידי המוסדות להשכלה גבוהה בארצות הברית.

  אילו תוכניות לימוד להכנה למבחני ה- SAT קיימות בידעפלוס? 

  מרכז ידעפלוס מציע מגוון תוכניות לימוד להכנה למבחני ה- SAT בהתאם לצרכיו האישיים של כל סטודנט. לפרטים נוספים, אנא התקשר אלינו לטלפון 1700-709-907

  מהם תאריכי מבחני ה- SAT בישראל? 

  תאריכי מבחני ה- SAT משתנים משנה לשנה והם מתקיימים בחודשים ינואר, מאי, יוני, אוקטובר, נובמבר ודצמבר. לקבלת מידע נוסף בנושא, אנא התקשר אלינו לטלפון 1700-709-907.

  מהם המועדים האחרונים לרישום למבחן ה- SAT לסטודנטים מחו"ל? 

  תאריכי מבחני ה- SAT משתנים משנה לשנה. ככלל, יש להירשם כחודש וחצי לפני מועד המבחן. ניתן להירשם מאוחר יותר ולשלם תעריף רישום מאוחר. לפרטים נוספים, אנא התקשר אלינו לטלפון 1700-709-907.

   

  קרא עוד: TOEFL
  קרא עוד: GMAT

 • ידע פלוס | שאלות נפוצות TOEFL

  שאלות נפוצות – TOEFL

  היכן מתקיים מבחן ה-TOEFL בישראל?

  אפשר לגשת למבחן ה- TOEFL בתל-אביב, הרצליה וחיפה. המבחנים מתקיימים בימי ראשון או שישי בבוקר, בשעות 8:00 ו-12:00.

  לכמה שנים תקף מבחן ה-TOEFL? 

  מבחן ה-TOEFL תקף בדרך כלל לשנתיים. הדבר תלוי בהחלטתו של כל מוסד האקדמי, ויש כאלה המאריכים את תוקף המבחן אף מעבר לשנתיים. לקבלת פרטים נוספים על מבחן ה-TOEFL, אנא היכנס לאתר www.toefl.org.

  מתי מדווחים לישראל הציונים של מבחני ה-TOEFL?
  הנבחן מקבל את ציוני המבחנים הממוחשבים כשבועיים לאחר המבחן. לאחר שיינתן ציון לכל חלקי המבחן, יישלחו הציונים הרשמיים אליך ואל ארבעת המוסדות האקדמיים שבהם בחרת.

  איך אפשר להשוות את ציוני מבחני ה-TOEFL הנערכים בכתב לציוני מבחני ה-TOEFL הממוחשבים ולציוני מבחני ה-TOEFL iBT?
  באתר של מרכז ידעפלוס – www.yedaplus.co.il – תוכל למצוא מידע נוסף על אודות מבחן ה-TOEFL והציונים.
  טבלה המשווה את ציוני מבחני ה-TOEFL השונים ניתן למצוא בדף מספר 6 בקישור הבא: http://www.ets.org/Media/Tests/TOEFL/pdf/TOEFL_iBT_Score_Comparison_Tables.pdf

  היכן אני יכול לגשת למבחן תרגול חינמי של TOEFL? 
  ניתן לגשת למבחן תרגול חינמי ל-TOEFL במשרדי ידעפלוס בתל-אביב.

  האם מרכז ידעפלוס מאפשר לשלם עבור ה-TOEFL בכספי הפיקדון?
  כן, בהחלט. במרכז ידעפלוס אפשר לשלם עבור הקורסים באמצעות כספי הפיקדון של השירות הצבאי או השירות הלאומי. לקבלת פרטים, אנא התקשר אלינו לטלפון 1700-709-907.

  האם ציוני ה-TOEFL מתקבלים במוסדות להשכלה גבוהה בכל העולם?
  כן, זה נכון. ברבות מהאוניברסיטאות בארצות בהם תוכניות לימוד באנגלית, מבחן ה-TOEFL מהווה אישור לרמת ידיעת השפה האנגלית.

  האם קיימים שיעורי הכנה פרטיים למבחן ה-TOEFL?
  כן, אפשר לארגן עבורך שיעורים פרטיים באזור תל-אביב ובאזור חיפה.

  היכן מתקיימים קורסי ההכנה של מרכז ידעפלוס ל-TOEFL? 
  קורסי ההכנה של ידעפלוס למבחן ה- TOEFL iBT מתקיימים בתל-אביב ובירושלים.

  האם אתם מכינים סטודנטים לקבלה לאוניברסיטת הרווארד במסגרת תוכנית קרן וקסנר ישראל (Wexner Israel Fellowship Program)?
  מהו ציון ה-TOEFL הנדרש כתנאי קבלה לאוניברסיטה?

  כן, בהחלט. למרכז ידעפלוס יש ניסיון בהכנת סטודנטים למבחן ה-TOEFL, מבחן הנדרש כתנאי קבלה לאוניברסיטת הרווארד, במסגרת תוכנית קרן וקסנר ישראל.ציון הסף המינימאלי נקבע על-ידי אוניברסיטת הרווארד עבור כל אחד משלושת הפורמאטים של הבחינה, וניתן לראותו בקישור הזה.

  מהו ציון ה-TOEFL הנדרש על ידי אוניברסיטאות באוסטרליה וקנדה? 
  אנא צור איתנו קשר בטלפון 1700-709-907 לקבלת מידע ספציפי בנוגע לציוני ה-TOEFL הנדרשים באוניברסיטאות השונות.

  האם אני יכול לגשת למבחן ה-TOEFL iBT במחשב בביתי? 
  לא, השם iBT (מבחן TOEFL מבוסס-אינטרנט) מתייחס לאופן שבו נשלח המבחן למרכז הבחינות, ואין הכּוונה לכך שאפשר לגשת למבחן באמצעות חיבור כלשהו לאינטרנט.

  איפה אפשר לקנות ספרי הכנה ל TOEFL? 
  הקורסים שלנו בידע פלוס כוללים מתן ספרים של TOEFL מהחדישים בעולם. ניתן לקנות אצלינו את ספרי ההכנה בנפרד. ספרי ה TOEFL שאנחנו מלמדים מהם הם הספרים הרשמיים של החברות שמפיקות את המבחן:

  קרא עוד: GMAT
  קרא עוד: SAT

 • מעריכים מאוד, איריס ואביחי.

  היי אנדראה ואילן,
  אנחנו השמחים להודיע ​​שאביחי התקבל ל NYU 🙂 אז כפי שזה נראה כרגע- השנה הבאה אחיה בניו יורק.

  המון המון תודה לשניכם על עזרה בקורס GMAT, תשומת לב, מחשבה, השקעה וכשרון!

  מעריכים מאוד,
  איריס ואביחי.

 • דן קסלר, תואר ראשון, אוניברסיטת פנסילבניה

  לצוות של ידע פלוס,

  בעוד מחפש מקום כדי לעזור לי להתכונן ליום שבת זה היה חשוב לי לעבוד עם אנשים שבאמת אכפת לי ומה שאני רוצה להשיג. מהרגע שהתחלתי לעבוד עם ידע פלוס הרגשתי כמו הייתה קבוצה של אנשים שעמדו לצידי ותמיד עוזרת לי. מהקורס GMAT ישב לאימון היישום מעולם לא הרגיש כאילו אני רק לקוח כי אני תמיד הרגשתי כל כך בנוח מתקרב צוות ידע פלוס ושואל על כל מה שהיה על לבי. ספיר, לינדה, מיכאל, אילן ואנדריאה מודים לך על כל התמיכה שלך ועבודה קשה שעזרו לי להגשים את החלום של לומד בעסקים וורטון ביה"ס זה לא יכול לקרות בלי שלכם.

  בכבוד רב,
  "דן קסלר
  דן קסלר, תואר ראשון, אוניברסיטת פנסילבניה

  קרא עוד:SAT
  קרא עוד:GRE

 • פליקס Tener -כותב לנו..

  שלום לכולם,

  לבסוף מצאתי את הזמן לכתוב את כולכם על התוצאות שלי ועל תהליך הבקשה שלי, ומודה לך על הוראה ועוזר לי בתהליך מאתגר זה.

  תוצאות בחינות:
  • GRE:
  o מתמטיקה: 169/170.
  o אנגלית: 153/170.
  כתיבת o: 4/6.
  • TOEFL: 105/120.
  תוצאות יישום:
  תהליך היישום שלי היה מאוד משמח: אני כבר קיבלתי 6 מתוך 10 בתי ספר שיש לי שיושם וכאן הוא הרשימה המלאה.
  1. מגיסטר למדעים באינטראקציה מחשב אנושי בג'ורג'יה טק (כ -20 תלמידים מכמה מאות).
  2. הורים למדעים מקצועיים בבית הספר למידע באוניברסיטת קורנל.
  3. מגיסטר למדעים במידע באוניברסיטת מישיגן עם מלגת הצטיינות של 40,000 $.
  4. מגיסטר למדעים במדעי מחשב באוניברסיטת בריטיש קולומביה עם מלגה מלאה.
  5. מגיסטר למדעים במידע ומדעי מחשב באוניברסיטת קליפורניה – אירווין (מתוך 3,600 מועמדים).
  6. מגיסטר למדעים באינטראקציה מחשב אנושי באוניברסיטת מרילנד.
  החלטתי להתחיל את לימודיי בג'ורג'יה טק והנה הפרטים של הדרך שלי:
  http://www.mshci.gatech.edu/program/about

  הסיבה העיקרית לכתיבת הודעה זו – תודה:

  לינדה, תודה לך על שלמדת אותי ומנחה אותי לאורך כל התהליך. במיוחד לסבלנות היה לך בעת בדיקת כל התרגילים בכתב ושמע שלי למבחן TOEFL ולמבחן GRE.
  תודה לך, אולי לא הייתי עושה את זה בלעדיך!

  Jaymes ומיכאל, תודה לך על שלמדת אותי ומכין אותי לבחינת GRE. תודה לך על שלך מייעץ (למשל על Membean), על הנדיבות שלך וכמובן להומור שלך :-).
  תודה לך, אולי לא הייתי עושה את זה בלעדיך!

  קורין וספיר, תודה לך על כל החלק הארגוני וללסבול ההערות שלי בזמנים של לחץ. לא תמיד הייתי נחמד ולא תמיד היה נכון, ובכל זאת היית תמיד שם בשבילי, אפילו בימים חופשיים שלך.
  תודה לך, אולי לא הייתי עושה את זה בלעדיך!

  רן ואנדריאה, תודה לכולם! תודה על הסבלנות שלך והמקצועיות שלך, תודה לך על עצתך ואת הזמן שלך, תודה לך על תגובתך ואת הגישה שלך. תודה על הדרכה ועזר לי.
  תודה לך, אני לא היה עושה את זה בלעדיך!

  תודה לך ידע פלוס בשביל להיות איתי בתקופה מאוד חשובה בחיים שלי. הכל מוערך מודעה אני באמת מאמין שאני לא אצליח בלי העזרה שלך!

  בכבוד רב,
  פליקס Tener.

  קרא עוד:GMAT

Call Now Button
השאר פרטים
close slider

077-8038533

מתעניין בקורס/ הרשמה למבחן:

                       קורנגה - בניית אתרים מפת אתר